Асоціація «НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ЛІСОВОЇ ДОБРОВІЛЬНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ» 

+38 067 562 49 42

Асоціація «НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ЛІСОВОЇ ДОБРОВІЛЬНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ» у рамках розробки національного стандарту лісоуправління оголошує дату першого засідання Робочої групи – 15 січня 2020 року на базі ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України, м. Київ.  Початок засідання о 10:00.

Отримати додаткову інформацію та ознайомитися із документами, що стосуються розробки стандарту, можна перейшовши сюди.

Програму засідання можна завантажити тут.

09.01.2020

21.04.2020

Асоціація «НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ЛІСОВОЇ ДОБРОВІЛЬНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ» у рамках розробки національного стандарту лісоуправління оголошує дату третього засідання Робочої групи – 20 лютого 2020 року на базі Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, ДП «Київський лісгосп», за адресою м. Київ, вул. Святошинська, 30. Початок засідання о 10:00.

Отримати додаткову інформацію та ознайомитися із документами, що стосуються розробки стандарту, можна перейшовши сюди.

Програму засідання можна завантажити тут.

 

17.02.2020

Асоціація «НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ЛІСОВОЇ ДОБРОВІЛЬНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ» у рамках розробки національного стандарту лісоуправління оголошує дату другого засідання Робочої групи – 30 січня 2020 року на базі ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП України, м. Київ.  Початок засідання о 10:00.

Отримати додаткову інформацію та ознайомитися із документами, що стосуються розробки стандарту, можна перейшовши сюди.

Програму засідання можна завантажити тут.

26.01.2020

Події:

Асоціація «НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ЛІСОВОЇ ДОБРОВІЛЬНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ» у рамках розробки національного стандарту лісоуправління оголошує про проведення четвертого засідання Робочої групи – 28-30 квітня 2020 року.

Зважаючи на карантинні обмеження, засідання проходитиме у режимі онлайн-зустрічей з використанням Zoom платформи та телефонного зв’язку з 10 до 12 години впродовж трьох днів із зазначеними датами.

Отримати додаткову інформацію та ознайомитися із документами, що стосуються розробки стандарту, можна перейшовши сюди.

Програму засідання можна завантажити тут.

21.04.2020

Асоціація «НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ЛІСОВОЇ ДОБРОВІЛЬНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ» у рамках розробки національного стандарту лісоуправління оголошує про проведення п'ятого засідання Робочої групи – 9-10 та 12 червня 2020 року.

Зважаючи на карантинні обмеження, засідання проходитиме у режимі онлайн-зустрічей з використанням Zoom, платформи та телефонного зв’язку з 10 до 16 години (з годинною перервою) 9-10 червня та з 10 до 13 години 12 червня.

Отримати додаткову інформацію та ознайомитися із документами, що стосуються розробки стандарту, можна перейшовши сюди.

Програму засідання можна завантажити тут.

01.06.2020

01.10.2020

30 вересня 2020 року в рамках Lisderevmash - виставка деревообробної та лісової галузі відбувся Перший всеукраїнський лісопромисловий форум.

Організатор форуму - Асоціація Деревообробників Львівщини запросила Асоціацію “Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації” представити PEFC в Україні.

Лісопромисловий форум - це прекрасна нагода для дискусії, щодо проблем лісового господарства та деревообробки між всіма зацікавленими сторонами.

Приємно, що на форумі було представлене широке коло зацікавлених сторін: керівництво Держлісагенства, доктора наук та вчені провідних навчальних закладів України, представники бізнесу, директора лісгоспів та очільники обласних управлінь, громадські неурядові організації

Завдяки цьому вийшла гаряча та конструктивна дискусія.

Взаємодія між зацікавленими сторонами дуже важлива ключова цінність Асоціації.

Скачати презентацію PEFC в Україні можна за посиланням.

16.12.2020

Ключовими зацікавленими сторонами у впровадженні національного стандарту сталого лісоуправління, розробленого Робочою групою Асоціації, є лісогосподарські підприємства.

14 грудня 2020 року у рамках інформаційної кампанії про систему PEFC та впровадження цієї системи сертифікації в Україні, голова Асоціації Марія Мага та виконавчий директор Алла Оборська провели лекцію для керівників лісогосподарських підприємств, які проходять підвищення кваліфікації в Укрцентркадриліс.

Була представлена загальна інформація про PEFC в світі та в Україні, можливості і виклики для нашої держави, пов’язані з впровадженням цієї схеми сертифікації, а також зроблено аналіз основних положень стандартів UA SFM ST 02 Стале лісоуправління. Загальні положення та UA SFM ST 03 Групова сертифікація лісоуправління. Вимоги.

Ознайомитися з презентаціями можна за посиланням 1 та 2.

15 грудня 2020 року створено та розпочато роботу Центру з підготовки та атестації експертів-аудиторів для проведення аудитів лісоуправління згідно Національної Системи Лісової Добровільної Сертифікації.

Центр створено при Асоціації, керівником центру призначено Оборську Аллу Едуардівну кандидата сільськогосподарських наук, доцента НУБіП України.

Метою та основною функцією центру є забезпечення функціонування і вдосконалення Національної Системи Лісової Добровільної Сертифікації в Україні, шляхом підготовки і атестації експертів-аудиторів.

Запрошуємо аудиторів, які мають досвід в сфері лісоуправління, подавати заявки для участі в підготовці та атестації.

Програму спеціальної підготовки аудиторів за напрямом сертифікація лісоуправління в Національній Cистемі Лісової Добровільної Сертифікації можна скачати за посиланням.

Чекаємо з нетерпінням Ваших заявок.

За деталями звертайтеся за телефоном +380975565335 або пишіть на електронну скриньку info@pefcukraine.com.

24.12.2020

01.03.2021

Шановні зацікавлені сторони!

Сьогодні опублікована нова редакція Документації системи.

Ця редакція документів від 1 березня 2021 р.  cкасовує та замінює першу редакцію від 1 липня 2020 року. Друга редакція містить незначні технічні правки, що стосуються процесу схвалення PEFC Національної Системи Лісової Добровільної Сертифікації.

Також повідомляємо, що технічний документ UA SFM TD 08 перебуває у процесі гармонізації з PEFC GD 1005: 2020 з грудня 2020 року, і Друга редакція цього документа буде опублікована та набуде чинності незабаром.

Будь ласка, завантажте нову редакцію Документації системи за наступним посиланням.