Асоціація 

«НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ЛІСОВОЇ ДОБРОВІЛЬНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ» 

+38 067 562 49 42

 

07 вересня 2021 року між Асоціацією «Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації» та Українською Асоціацією Меблевиків був підписаний Меморандум про співпрацю, який має на меті партнерство заради збільшення експорту українських меблів, які походять з лісів, що управляються стало.

 

Аналіз експорту деревинної продукції показує, що ми використовуємо даний нам природою ресурс вкрай неефективно, а саме експортуємо в основному напівфабрикати або малоцінні продукти первинної обробки.

Сьогодні, коли світовий ринок вимагає стійкого та простежуваного продукту, збільшення експорту неможливе без прихильності та слідування цілям сталого розвитку економіки. Сталий розвиток неможливий без партнерства заради нього (ціль ООН номер 17).

 

Країна повинна припинити віддавати свій ВВП іншим країнам, і ми щасливі знайти партнера та союзника – Українську Асоціацію Меблевиків, котра бореться за ті самі цінності, а саме просуває бренд України, як надійного постачальника високоякісних меблів та має амбітні цілі зайняти місце в трійці світових експортерів.

 

Виробництво меблів з деревини відповідає концепції сталого розвитку економіки по перше тому, що деревина - це відновлюваний ресурс, а по друге – деревина дозволяє консервувати вуглекислий газ.

Отже, коли ми обираємо меблі з деревини ми подвійно допомагаємо планеті знизити викиди CO2.

Лісова сертифікація на українських меблях буде міжнародним гарантом, що ліси з яких походить деревина для їх виготовлення управляються стало, тобто будуть розвиватися та примножуватися для майбутніх поколінь.

 

Візуалізація відповідального вибору постачальників за допомогою торгової марки PEFC дозволить розширити ринки збуту та підвищити конкурентоздатність меблів вітчизняного виробництва.