Асоціація «НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ЛІСОВОЇ ДОБРОВІЛЬНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ» 

+38 067 562 49 42

Останнім часом лісовий сектор України постійно зазнає значних економічних та репутаційних втрат, пов’язаних з публікацією досліджень, в яких Україну звинувачують у проведенні незаконних рубок та наявності високого рівня корупції в країні.

Незалежно від обґрунтованості та об’єктивності таких досліджень, світова спільнота вимагає нашої реакції, превентивних та коригуючих заходів.

Тільки спільна робота всіх зацікавлених сторін може дати результати і відновити репутацію України, як надійного постачальника високоякісної та легальної лісової та деревинної продукції.

Асоціація запрошує до активної участі у протидії корупції всіх зацікавлених сторін та висловлює вдячність юристу-консультанту Олегу Сторчоусу, який у рамках реалізації плану проводитиме тренінги для зацікавлених сторін, а також проекту «DEEP Green Ukraine», з яким домовлено про підписання меморандуму про співпрацю.

Асоціація «Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації» включила вимоги протидії корупції у положення стандартів та розробила План заходів щодо запобігання ризиків нелегальної деревини та корупції в Україні.

Бажаними результатами реалізації плану, зокрема, є:

  • Досягнення змін в законодавстві, функціонуванні органів державної влади, юридичній системі та усвідомленні суспільством неприйнятті корумпованої діяльності;
  • Разом із зацікавленими сторонами виявлення та аналіз домінуючої незаконної діяльності у лісовому секторі, особливо тієї, де існують різні або суперечливі тлумачення чинного законодавства;
  • Розуміння зацікавленими сторонами того, які дії в сфері лісового господарства та дотримання антикорупційного законодавства є незаконними, усвідомлення ними відповідальності та використання засобів і механізмів протидії таким порушенням в межах своєї компетенції;
  • Виявлення незаконних та корупційних дій в рамках регулярних аудитів органів з сертифікації.


План розміщено за посиланням.