Асоціація «НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ЛІСОВОЇ ДОБРОВІЛЬНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ» 

+38 067 562 49 42

Асоціація «Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації» повідомляє, що 24 квітня 2020 року завершене публічне обговорення першої редакції проекту стандарту лісоуправління за системою PEFC, СТАЛЕ ЛІСОУПРАВЛІННЯ. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ, яке тривало з 25 лютого 2020 року впродовж 60 календарних днів.

Робоча група з розробки стандарту лісоуправління оновленим складом впродовж онлайн-засідань 28-30 квітня на основі зведення зауважень і пропозицій за першою редакцією проекту стандарту допрацювала проект стандарту з урахуванням прийнятих нею зауважень і пропозицій.

Зведення зауважень і пропозицій за першою редакцією проекту стандарту розміщене за посиланням. Також Робоча група підготувала короткий звіт. Кожній зацікавленій стороні, яка направила зауваження та пропозиції до проекту стандарту, будуть додатково надані відповіді.

Повний текст другої редакції проекту стандарту з технічними правками, прийнятими Робочою групою безпосередньо під час проведення засідань, буде розміщений на сайті Асоціації http://woodcertification.com.ua/ для внесення зауважень і пропозицій під час наступного публічного обговорення.

 

Контакти для зв’язку:

Асоціація «Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації»

Адреса: Україна, 49044, м. Дніпро, вул. Старокозацька, будинок 5.

Контактна особа: виконавчий директор Асоціації                Оборська Алла Едуардівна

Телефони: +38 097 556-53-35, +38 093 110-04-89

Е-mail: info@pefcukraine.com.