Асоціація «НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ЛІСОВОЇ ДОБРОВІЛЬНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ» 

+38 067 562 49 42

Асоціація «Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації» повідомляє, що у тендері на проведення польової апробації стандарту «Стале лісоуправління. Загальні положення» для оцінки (верифікації) його однозначності і адекватності сформульованих вимог та практичності у застосуванні при здійсненні сертифікаційних оцінок брали участь три аудиторських компанії: BM TRADA, SGS та ТОВ «Легалліс».

У результаті розгляду тендерних пропозицій переможцями визнано компанії SGS та ТОВ «Легалліс», зважаючи на повну відповідність поставленим основним вимогам та задовільні умови додаткових критеріїв відбору.

Апробація буде здійснюватися на базі трьох лісогосподарських підприємств, обраних Асоціацією з урахуванням різних умов: лісорослинних зон, рівнинної і гірської території, форм власності лісокористувачів.

У разі бажання взяти участь в Апробації стандарту просимо звертатися попередньо за телефоном +38 097 556-53-35. У зв’язку з карантинними обмеженнями проведення заходів максимум до 10 осіб Асоціація розгляне можливість Вашої участі.

Графік проведення апробації

  • 18-19 травня ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЖАНСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО"
  • 20-22 травня ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЧИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»
  • 18-20 травня ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «Коростишівський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального підприємства «Житомироблагроліс»

Додаткову інформацію з питань розробки стандарту лісоуправління можна отримати на сайті http://woodcertification.com.ua/.

 

Контакти для зв’язку:

Асоціація «Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації»

Адреса: Україна, 49044, м. Дніпро, вул. Старокозацька, будинок 5.

Контактна особа: виконавчий директор Асоціації  Оборська Алла Едуардівна

Телефони: +38 097 556-53-35, +38 093 110-04-89

Е-mail: info@pefcukraine.com.