Асоціація «НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ЛІСОВОЇ ДОБРОВІЛЬНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ» 

+38 067 562 49 42

Асоціація «Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації» оголошує тендер на проведення польової апробації стандарту «Стале лісоуправління. Загальні положення» для оцінки (верифікації) його однозначності і адекватності сформульованих вимог та практичності у застосуванні при здійсненні сертифікаційних оцінок.

Апробація буде здійснюватися на базі кількох лісогосподарських підприємств, обраних Асоціацією з урахуванням різних умов: лісорослинних зон, рівнинної і гірської території, форм власності лісокористувачів.

При польовий апробації повинен бути охоплений весь спектр вимог, включених у проект стандарту, і проведена оцінка можливості перевірки стандарту в цілому, а також соціально-економічні наслідки його виконання.

Апробація повинна включати документальний аудит (допускається дистанційний варіант) та польову перевірку. Загальний час аудиту – не менше 6 людино-днів для одного підприємства, зокрема, польова перевірка – не менше 4 людино-днів. У підсумку польової апробації повинен бути наданий звіт, який має складатися з двох частин: одна містити висновки щодо практичного використання стандарту та, за необхідності, пропозиції із вдосконалення його положень, друга – результати виконання вимог стандарту кожним із підприємств.

Термін проведення апробації – травень 2020 року.

До участі у тендері запрошуються аудиторські компанії, які:

  • є зареєстрованою юридичною особою (або визначеною частиною юридичної особи);
  • мають технічну компетенцію в галузі лісоуправління, його економічних, соціальних та екологічних наслідків;
  • мають загальний досвід сертифікаційних робіт у сфері сертифікації лісоуправління не менше трьох років, зокрема на лісогосподарських підприємствах України, та досвід сертифікаційних робіт у сфері сертифікації лісоуправління за системою PEFC в інших країнах;
  • ознайомлені з проектом стандарту, щодо якого проводиться апробація та розуміють його положення;
  • мають компетентних аудиторів з відповідним досвідом щодо процесу сертифікації та питань, пов’язаних із веденням лісового господарства, що відповідають загальним критеріям аудиторів систем управління якістю та довкіллям, визначених у ISO 19011.

При виконанні зазначених вимог, додатковими критеріями відбору для визначення виконавця польової апробації є запропонована вартість робіт та структура звітів.

Заявки на участь у тендері та комерційні пропозиції просимо подавати до 28 квітня 2020 року на електронну адресу info@pefcukraine.com. Додаткову інформацію можна отриматиу розділі «Стандарт лісоуправління».

 

Контакти для зв’язку:

Асоціація «Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації»

Адреса: Україна, 49044, м. Дніпро, вул. Старокозацька, будинок 5.

Контактна особа: виконавчий директор Асоціації                                                          Оборська Алла Едуардівна

Телефони: +38 097 556-53-35, +38 093 110-04-89

Е-mail: info@pefcukraine.com.