Асоціація «НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ЛІСОВОЇ ДОБРОВІЛЬНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ» 

+38 067 562 49 42

Асоціація «Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації» оголошує та повідомляє зацікавлені сторони про проведення публічного обговорення першої редакції проекту стандарту лісоуправління за системою PEFC

СТАЛЕ ЛІСОУПРАВЛІННЯ. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Публічне обговорення офіційно розпочинається 25 лютого 2020 року і триватиме впродовж 60 календарних днів до 24 квітня 2020 року.

Текст проекту стандарту розміщений на сайті Асоціації за посиланням. Запрошуємо до обговорення стандарту та внесення пропозицій щодо його вдосконалення усіх зацікавлених сторін. Письмові відгуки необхідно надсилати електронною поштою на адресу info@pefcukraine.com.

Зауваження та пропозиції (за формою Додатку А) просимо викладати конкретно і обґрунтовано за кожним пунктом, підпунктом, абзацом, додатком у такій послідовності:

про доцільність розробки стандарту;

про проект в цілому;

про найменування стандарту;

про сферу застосування стандарту;

про структуру стандарту;

про окремі розділи, підрозділи, пункти, підпункти, абзаци, додатки стандарту.

Додаткова інформація щодо процедури проведення публічного обговорення проекту стандарту міститься у Порядку розробки стандарту.

 

Контакти для зв’язку:

Асоціація «Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації»

Адреса: Україна, 49044, м. Дніпро, вул. Старокозацька, будинок 5.

Контактна особа: виконавчий директор Асоціації                                                          Оборська Алла Едуардівна

Телефони: +38 097 556-53-35, +38 093 110-04-89

Е-mail: info@pefcukraine.com.