Асоціація 

«НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ЛІСОВОЇ ДОБРОВІЛЬНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ» 

+38 067 562 49 42

Асоціація «Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації» повідомляє, що 4 червня 2020 року завершене публічне обговорення другої редакції проєкту стандарту лісоуправління за системою PEFC, СТАЛЕ ЛІСОУПРАВЛІННЯ. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ, яке тривало з 6 травня 2020 року впродовж 30 календарних днів.


З 18 по 22 травня аудиторськими компаніями SGS та ТОВ «Легалліс» проведена польова апробація стандарту на базі ДП «Бережанське ЛМГ», ДП «Перечинське ЛГ» та ДП «Коростишівський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс».

Робоча група з розробки стандарту лісоуправління впродовж онлайн-засідань 9-10 і 12 червня на основі зведення зауважень і пропозицій публічного обговорення та польової апробації за другою редакцією проєкту стандарту провела його доопрацювання.


Зведення зауважень і пропозицій публічного обговорення та польової апробації розміщене за посиланням. Також Робоча група підготувала короткі звіти другого публічного обговорення та польової апробації. Кожній зацікавленій стороні, яка направила зауваження та пропозиції до проєкту стандарту, та аудиторським компаніям будуть додатково надані відповіді.

Повний текст остаточної редакції проєкту стандарту буде розміщений на сайті Асоціації http://woodcertification.com.ua/ після технічного опрацювання та письмового погодження усіма членами Робочої групи.


Контакти для зв’язку:

Асоціація «Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації»

Адреса: Україна, 49044, м. Дніпро, вул. Старокозацька, будинок 5.

Контактна особа: виконавчий директор Асоціації Оборська Алла Едуардівна

Телефони: +38 097 556-53-35, +38 093 110-04-89

Е-mail: info@pefcukraine.com.